Moti

Sot shi në çdo qytet, ç'parashikohet për nesër?

Sot shi në çdo qytet, ç'parashikohet për

Sipas MeteoAlb: Territori shqiptar gjate oreve te para te dites do te jete ne prezencen e vranesirave dhe reshjeve te shiut. NDERSA oret vijuese pritet te sjellin permiresim gradual te kushteve te motit.

Sot shi në çdo qytet, ç'parashikohet për

Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes dhe ne mesdite duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 15°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 55 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 4 - 5 balle.