Moti

Sot shi në të gjithë vendin

Sot shi në të gjithë vendin

Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites do te jene me kthjellime te pakta dhe vranesira te shpeshta. Por gjate mesdites dhe ne vijim vranesirat do te shtohen duke sjell rrebeshe afat shkurtra shiu, ku me te dukshme do jene ne zonat malore.

Sot shi në të gjithë vendin

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, por do te ulen ndjeshem në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 33°C.

Sot shi në të gjithë vendin

Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Verior - Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.