Moti

Temperaturat deri në 26 gradë. Shirat vazhdojnë në disa zona

Temperaturat deri në 26 gradë. Shirat vazhdojnë në disa zona

Sipas MeteoAlb: Zonat Bregdetare do te jene me kushte te qendrueshme atmosferike, Ndersa pjesa tjeter e vendit ne oret e mesdites dhe ne vijim do te mbetet ne ndikimin e vranesirave te shpeshta dhe reshje te pakta te shiut.

Temperaturat deri në 26 gradë. Shirat vazhdojnë në disa zona

Temperaturat e ajrit do te rriten ne mengjes, poe mbeten te pandryshuara ne mesditë duke luhatur vlerat nga 7°C deri në 26°C. 

 Temperaturat deri në 26 gradë. Shirat vazhdojnë në disa zona                                                                

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzimi 4 balle.