Moti

Temperaturat kalojnë në minus sot. Ja kur përmirësohet moti

Temperaturat kalojnë në minus sot. Ja kur përmirësohet moti

Në zonat malore temperaturat do të ulen deri në -4 dhe -5 gradë celcius dhe do të ketë prezencë të ngricave duke shënuar temperaturat minimale.

Reshjet do të jenë prezente sot deri në orën 18:00 të pasdites, pastaj do të ketë dobësim të tyre. Më prezente do të jenë në juglindje të vendit.

Pas ditës së enjte do të ketë përmirësim të motit.