Moti

Temperaturat ulen në 34 gradë, por shi nuk ka deri të dielën

Temperaturat ulen në 34 gradë, por shi nuk ka deri të dielën

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qendrueshme atmosferike do te MBIZOTEROJNE vendin tone, duke bere qe kthjellimet te jene dominante ne ultesiren Perendimore ne pothuajse gjithe diten. NDERSA  ne zonat malore pritet shfaqje e vranesirave te cilat do te sjellin rreshje te izoluara shiu ne skajin Verior.

Temperaturat ulen në 34 gradë, por shi nuk ka deri të dielën

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, POR MBETEN konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 34°C.                                                                              

Era do fryjë e lehtë ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 42 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.