Moti

Ulen temperaturat, si do jetë moti gjatë ditës? Lexoni parashikimin

Ulen temperaturat, si do jetë moti gjatë ditës? Lexoni

Sipas MeteoAlb: Vendi yne do te jete me alternime kthjellimesh dhe vranesirash te cilat here pas here do te sjellin reshje te karakterit lokal ne vend, KU me te dukshme do te jene ne zonat malore. POR pasditja dhe mbremja permiresojne gradualisht kushtet atmosferike.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, POR do te MBETEN konstante ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 36°C.

Era do fryjë mesatare ne toke dhe e forte ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Ulen temperaturat, si do jetë moti gjatë ditës? Lexoni