Moti

Vranësira dhe shi. Këto janë temperaturat për sot

Vranësira dhe shi. Këto janë temperaturat për sot

Sipas MeteoAlb: Vendi yne do te paraqitet ne mbizoterimin e kthjellimeve dhe vranesirave te lehta ne oret e para te dites. POR ne mesdite dhe ne vijim vranesirat do te shtohen,  KU me te dukshme vranesirat do te jene ne zonat malore, duke sjell dhe reshje afat-shkurtra shiu ne keto zona.

Vranësira dhe shi. Këto janë temperaturat për sot

Temperaturat e ajrit do te rriten ne mengjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat nga 8°C deri në 27°C.

 Vranësira dhe shi. Këto janë temperaturat për sot                                                                 

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzimi 3 balle.