Showbiz

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

David Hasselhoff u bë 70 vjeç. Sekssimboli i viteve ’90 luante rolin e lifeguard-i që shpëtonte njerëzit nga mbytja.

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Festës së ditëlindjes së tij iu bashkuan edhe ish-kolegët e filmit.

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Të pranishëm ishin Kelly Packard, David Chokachi, Jeremy Jackson dhe Parker Stevenson.

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Hasselhoff dhe miqtë e tij festuan ditëlindjen e tij në një restorant dhe bar në Calabasas. Në festë kishte edhe një klloun.

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Ylli i Baywatch feston 70-vjetorin me shokët e filmit

Hasselhoff nuk e ka humbur as pamjen rinore dhe as buzëqeshjen.