MY TIRANA

Foto/ Veliaj me biçikletë, takon rastësisht në shesh Soreca-n dhe Varhelyi-n

Foto/ Veliaj me biçikletë, takon rastësisht në shesh

Komisioneri për Zgjerimin e BE-së, Oliver Varhelyi ishte sot me ambasadorin e BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, për të vizituar nga afër Muzeun Historik Kombëtar, në të cilin po kryhen punime me financim të BE-së.

Foto/ Veliaj me biçikletë, takon rastësisht në shesh

Por pasi janë larguar nga sheshi Skënderbej dhe janë drejtuar në afërsi të ambienteve të Bashkisë, aty pranë kanë takuar kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, i cili ishte duke ecur me biçikletë.

Foto/ Veliaj me biçikletë, takon rastësisht në shesh

Pasi janë takuar me Veliajn, ata kanë vazhduar rrugën e tyre.

*Tiranapost.al