MY TIRANA

Tregu i Kombinatit hapet me rregullat e reja. Vetëm një hyrje

Tregu i Kombinatit hapet me rregullat e reja. Vetëm një hyrje

Tregu i Kombinatit, një nga zonat më problematike dhe të mbipopulluara këto ditë pandemia iu nënshtrua rregullave të rrepta që hynë në fuqi sot. Tashmë ka vetëm një hyrje, ka pulla mbi të cilat do qëndrojë çdo qytetar duke ruajtur distancën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

“Duket pak si loje "Mos u nxeh" por, pas kalimit tek kabina e dezinfektimit, do respektojme qendrimin tek secila pulle teksa bejme pazarin si e vetmja menyre per te disiplinuar hapesiren! Falemnderit per mirekuptimin!, shkruan kryebashkiaku Veliaj në videon nga tregu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

Tiranapost.al