Aktualitet

Ne me bukë ata me gurë

Reagime të shumta ka pasur sot nga të gjitha anët pas kërkesës së dërguar në KQZ nga ana e kryeministrit Rama dhe kryeparlamentarit Meta për shtyrjen e afatit të regjistrimit të koalicioneve për zgjedhjet e 18 qershorit.

Gjihë këtyre zërave iu jep fund vetë kryeministri Rama i cili shkruan se ajo kërkesë ishte për të mirën e të gjithëve.

"Kërkesa KQZ-së është e koalicionit PS-LSI&Etj si shprehje vullnetmirë ndaj PD&Etj. Po asnjë merak nëse ne me bukë e ata me gurë deri në fund"./ Copyright Tiranapost.al

rama