Showbiz

Ne qajmë sa herë e shikojmë, po ja ç`bënin Leo dhe Kate në prapaskenat e ‘Titanic’

Ne qajmë sa herë e shikojmë, po ja ç`bënin Leo dhe

I madh dhe i vogël ka ngrirë para skenës kur Jack duhet të shpëtonte Rose të lidhur me pranga në anije. Po në skenën që ne mbajmë frymën ata paskan qeshur për shtatë palë qejfe. Një foto nga sheshxhirimi po qarkullon në rrjet ditët e fundit. Fytyrat e tyre nuk kanë asnjë lidhje me historinë tragjike dhe gjithë lotët tanë.

[caption id="attachment_452689" align="aligncenter" width="300"] Rose dhe Jack në xhirime[/caption]

Kushedi sa herë e kanë përsëritur ata këtë skenë dhe me ty drejtë që do e bënin edhe pak humor, Rose dhe Jack, pra Leo dhe Kate që vazhdojnë të ruajnë një miqësi të bukur ende sot.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije