Aktualitet

Ngacmimi me video të turpshme nga polici/ Ministri Lleshaj mbërrin në Malësinë e Madhe

Ngacmimi me video të turpshme nga polici/ Ministri Lleshaj mbërrin

Pas ngjarjes që tronditi opinionin publik dje, me një polic me emrin Berham Bajrakurti, efektiv policie në Gruemirë teksa shihej duke kryer akte të turpshme në një video-kamer me një 15 vjeçare, nëna e së cilës bëri denoncimin në polici dhe akuzoi policin se përndiqte vajzën e saj, ministri ka mbërritur sot në Malësinë e Madhe.

Sandër Lleshaj shoqërohet nga drejtori i Policisë së Shkodrës Vehbi Bushati dhe mësohet se ministri do mbajë një takim me këshillin Bashkiak të Malësisë së Madhe, ku pritet nga kryetari Tonin Marinaj si dhe në komisariatin e policisë. Pritet të zbardhet takimi, nëse do jetë në praninë e kamerave/ Shihni fotot/. Tiranapost.al. E.B

 

http://www.tiranapost.al/video-seksuale-qe-arrestoi-shefin-e-policise-ne-malesine-e-madhe/

http://www.tiranapost.al/video-seksuale-e-efektivit-ne-malesine-e-madhe-nuk-ishte-bere-ankese-ne-polici/