Moti

Nis me diell, por si do të vazhdojë dita

Nis me diell, por si do të vazhdojë dita

Moti – E marte, 19 Nëntor 2019

----------------------------------------------------------------

Sipas MeteoAlb: Oret e para te dites do te jene me kthjellime dhe vranesira kalimtare te cilat me te dukshme PARAQITEN ne zonat Veriperendimore. POR mesdita dhe pasditja parashikohen te kene shtim te vranesirave ne territorin Shqiptar duke sjell rreshje shiu te cilat do te vijojne edhe gjate mbremjes.

Temperaturat e ajrit do te ulen ne mëngjes, POR do te rriten ne mesdite duke u luhatur nga 5°C deri në 21°C.

Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor - Juglindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

*Fotoja kryesore nga @visit_tirana