Showbiz

Njihuni me çiftin që ka një jetë që jeton me 350 pemë Krishtlindjesh në shtëpi

Njihuni me çiftin që ka një jetë që jeton me 350

Ata jetojnë në Gjermani dhe janë të dashuruar pas bredhit të Krishtlindjeve. Në shtëpinë e tyre ka plot 350 pemë të dekoruara dhe qëndrojnë ashtu për 365 ditë të vitit, pra përgjithmonë.

Ka në tualet, në sallon, në dhomën e ngrënies dhe në dhomën e gjumit. Për më shumë shiko fotot, edhe frymëzohu nëse ende s`e ke ngritur bredhin tënd.

*Ky post u përshtat nga Vanity Fair dhe është realizuar nga Fabjola Hije.