Showbiz

Olsi Bylyku nuk priti ëmbëlsirën për t`i propozuar të dashurës

Olsi Bylyku nuk priti ëmbëlsirën për t`i propozuar të

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ia dhuroi unazën e propozimit të dashurës së tij. Disa foto të çiftit kanë dalë shpesh në rrjet, edhe ata vetë kanë postuar më pas, por ky i fundit ishte ndryshe. Për unazën prej floriri me gur zafir, Olsi zgjodhi copën e mishit.

Atje e vuri, duke mos pritur fundit e mbrëmjes dhe ëmbëlsirën, siç jemi mësuar të shikojmë nëpër filmat romantikë.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije