Aktualitet

Olti Curri: Vezë mbi Edi Ramën! Por Besa Kokëdhima lëshon një koment që të habit

Olti Curri: Vezë mbi Edi Ramën! Por Besa Kokëdhima lëshon

Vajza e madhe e Koço Kokëdhimës, ish-mik i ngushtë i kryeministrit tani armiq politik, ka reaguar ndaj statusit të Olti Currit i cili ka njoftuar më faqen e tij atë çka po ndodhte në Parlament, edhe në formën e një thirrje: Vezë mbi Edi Ramën. Por ajo që ka bërë habi është Besa, e cila e ka mbrojtur kryeministrin duke dënuar gjestin opozitar, madje duke thënë se sidomos ata nuk kanë as tagrin e as moralin.

[caption id="attachment_314085" align="aligncenter" width="388"] Screenshot nga Instagram[/caption]

Olti dhe Besa janë miq e bashkëpunëtor të hershëm. Tekstet më të famshme të këngëve të Besës janë shkruar nga Olti Curri.

Vetë Curri është mjaft kritik me qeverinë, Bashkinë dhe provokon jo rrallë në faqet e tij në rrjet, por si gjithmonë me batutën e tij të lezetshme./ Copyright Tiranapost.al

[caption id="attachment_314086" align="aligncenter" width="388"] Screenshot nga Instagram[/caption]

 

 

View this post on Instagram

 

Veze mbi Edi Ramen...

A post shared by Olti Curri ? (@olticurri) on