Opinion

Ndahen pas 7 vitesh bashkë, partneri e la Mariah Carey-n për shkak të moshës

Ndahen pas 7 vitesh bashkë, partneri e la Mariah Carey-n për shkak

Mariah Carey, 54 vjeç dhe Bryan Tanaka, 40 vjeç, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 7-vjeçare.

Diferenca e moshës 14-vjeçare ishte një faktor kyç në ndarjen. Tanaka dëshiron që të ketë fëmijët e tij biologjikë, thotë një burim i brendshëm për Daily Mail.

Mariah Carey ka dy fëmijë binjakë Moroccan dhe Monroe, 12 vjeç, me Nick Cannon.

Ndahen pas 7 vitesh bashkë, partneri e la Mariah Carey-n për shkak

Çifti u pa për herë të fundit së bashku në mars, teksa festonin ditëlindjen e Mariah.

Në nëntor, fansat filluan të spekulojnë për ndarjen e çiftit pas koncertit të saj në Yaamava', Kaliforni, ku Tanaka mungoi.

Tiranapost.al