Opinion

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Nga Fabjola Hije/ Ende pa u tharë një trishtim publik për mungesën e Dua Lipës në Sunny Hill, Rita Ora, këngëtarja tjetër me famë ndërkombëtare, u shfaq në Tiranë. Rita Ora do të mbajë një koncert falas. Pa pagesë në këmbim dhe pa bileta.

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

E thjeshtë, e dashur, me familjen e saj në krah, ka vendosur të postojë të gjithë turin e saj në Shqipëri.

Në Shqipëri është ora e Rita Orës
Postimi ku shkruan se mezi pret ta ndajë këtë udhëtim

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

“Dje zbrita në Shqipëri për një udhëtim që është aq afër zemrës sime dhe do të thotë shumë për mua. Tirana feston shpalljen Kryeqytet Rinor i Evropës 2022!”, shkruan Rita.

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Në Shqipëri është ora e Rita Orës

Shqiptarët i duan të dyja shumë, Duan dhe Ritën dhe secila ka talentin dhe fansat e saj në botë. Dua Lipa është në një moment kulmor të suksesit, me shumë çmime, por kur vjen puna tek Shqipëria njerëzve iu pëlqen të shohin që mendon për ta. Dhe në këtë pikë Rita Ora është treguar e zgjuar, ose qëlloi ashtu. Le të themi që ora e Ritës në Shqipëri duket në momentin e duhur.

Videot e postuara nga Shqipëria në 24 orët e fundit. Marrë nga Instagrami i Rita Orës.

Tiranapost.al