Showbiz

Pa sharë e mallkuar, Roberti i sqaroi të gjithë mbi lajmet e lidhjes së re

Pa sharë e mallkuar, Roberti i sqaroi të gjithë mbi lajmet e

Pa sharë e mallkuar asnjë portal (siç jemi mësuar shpesh të lexojmë në statuse vipash), por vetëm me një foto, Robert Berisha iu përgjigj të gjithë atyre që foton e tij me një vajzë e interpretuan si një histori romantike.

[caption id="attachment_420973" align="aligncenter" width="491"] Postimi i Robert Berishës në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_420974" align="aligncenter" width="494"] Postimi i Robert Berishës në Instagram[/caption]

Pak minuta pasi lexoi lajmet postoi një foto me disa vajza simpatike, duke sqaruar se po punojnë për një projekt. Dhe mes atyre vajzave ishte edhe ajo e fotos së paparacit, që për disa orë u konsiderua e dashura e tij e re.

Kujtojmë se Roberti vetëm pak javë më parë njoftoi ndarjen nga Nora Istrefi me të cilën ka një vajzë.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

http://www.tiranapost.al/robert-berisha-njofton-ndarjen-me-noren-me-nje-fjali-zemre-noriq-tkam-borxh-tan-jeten-i-wish-you-the-best/