Showbiz

Pas Granitit, edhe Taulant Xhaka së shpejti baba

Pas Granitit, edhe Taulant Xhaka së shpejti baba

Taulant Xhaka do ta shtojë familjen me një fëmijë. Pak minuta më pas ai e dha lajmin përmes një fotoje me partneren e tij, barkun e rrumbullakosur ku shkruan: “Mami, babi dhe engjëlli ynë”.

[caption id="attachment_444378" align="aligncenter" width="429"] Postimi i Taulant Xhakës në Instagram[/caption]

Kujtojnë se pak javë më parë u bë baba vëllai i madh Graniti dhe vajza e tij do u bëka shpejt me një kushërirë ose kushëri.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije