Showbiz

Pas më shumë se 10 vitesh, Xhemi bëhet brune

Pas më shumë se 10 vitesh, Xhemi bëhet brune

Nuk mbahet mend hera e fundit që e pamë Xhemin brune, veç roleve të ndryshme në Portokalli dhe parukeve. Kësaj radhe krejt papritur postoi një foto me flokët e errët, njësoj si dikur, si në fillimet e saj. Aq shumë vite i ka ulur vetes me look-un e ri sa fotoja duket më shumë sikur i përket të paktën një decade më parë.

[caption id="attachment_444370" align="aligncenter" width="813"] Postimi i Xhemit në Instagram[/caption]

Të njëjtin koment i kanë lënë dhe miqtë në Instagram. “Xhemi sërish si një gocë e vogël”.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije