Showbiz

Për 9 muaj 8 kilogramë më pak. Stela Sallaku tregon 6 sekretet që e dobësuan

Për 9 muaj 8 kilogramë më pak. Stela Sallaku tregon 6 sekretet

Stilistja dhe editorja e modës në Tiranapost Stela Sallaku humbi 8 kilogramë për 9 muaj dhe sekretet i zbuloi bashkë me foton përballë pasqyrës.

[caption id="attachment_428995" align="aligncenter" width="340"] Postimi i Stelës në Instastory[/caption]

?Më në fund, pas 9 muajsh kam humbur 8 kilogramë. U dobësova që të vishja prapë xhinset e preferuara. Pa palestër, pa dieta të frikshme, vetëm ecje, rreth 10 mijë hapa në ditë, shumë ujë, një herë në javë ëmbëlsira dhe jeshilllëqe pa fund. Jua rekomandoj?, shkruan Stela.

Po ti i ke një palë xhinse a një fustan të preferuar? Nëse po, mbaji shënim këshillat!

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije