Aktualitet

Përfundon rregullimi i shkollës “Eqrem Çabej”, ja si duket tani

Përfundon rregullimi i shkollës “Eqrem Çabej”, ja

Pak javë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor dhe ata që e ndjekin mësimin në shkollën ?Eqrem Çabej? në kryeqytet, do të hyjnë në një ambient të ri.

Rikonstruksioni i gjimnazit në Tiranë ka përfunduar, ndërsa klasat janë bërë dhe më komode.

?Nona fare Eqrem-sat tani! Shkolla ?Eqrem Çabej?, një nga rehabilitimet më të freskëta të bashkisë, e sapo bërë gati për vitin e ri akademik. Ka lezet tani shkolla! Çantat e librat dhe direkt për mësim!?, shkroi kryebashkiaku Erion Veliaj në një postim në Instagram./ Tiranapost.al

https://www.instagram.com/p/B1Wg4Xzhfy5/