Showbiz

Përgjigjja e Ronelës duket se i vuri kapakun historisë së saj dhe Zerkës

Përgjigjja e Ronelës duket se i vuri kapakun historisë së

“Shpirti binjak”, është përgjigjur Ronela dje tek “Shiko kush luan” kur u pyet se çfarë e ka Young Zerkën. Mbase e ka pasur vetëm në aspektin profesional, edhe pse një përgjigjje e tillë kur internet ka vite që zien mbi një histori të mundshme dashurie mes të dyve, do t`i përforconte thashethemet.

Ronela nuk pranoi sfidën, por zgjodhi të përgjigjej dhe pas intervistës së fundit të Zerkës që u duk sikur e mohoi, çorba u trazua sërish.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije referuar "Shiko kush luan" në Top Channel