SPORT

Politika reagon për fitoren e Shqipërisë: Mos u bëni VIP-a se ju shan ai!

Politika reagon për fitoren e Shqipërisë: Mos u bëni VIP-a

Kur fiton Kombëtarja shqiptare nuk mund të qëndrojnë pa komentuar personazhet e politikës dhe sporti është ndër të vetmet që i bashkon në një qëndrim forcat e ndryshme. Shqipëria fitoi në përballjen e sotme me Islandën 4-2.

Ilir Meta

Edi Rama

Erion Braçe

https://www.instagram.com/p/B2PqpH8nuBy/

/Tiranapost.al

http://www.tiranapost.al/video-pas-zhgenjimit-ne-france-shqiperia-na-krenon-para-islandes-4-2/