Politikë

Garojnë në zgjedhjet vendore/ Dy deputetë të PS-së dorëzojnë mandatin

Garojnë në zgjedhjet vendore/ Dy deputetë të PS-së

Deputetët e Partisë Socialiste, Besjan Ajazi dhe Benet Beci dorëzuan mandatin e deputetit në Kuvend ditwn e sotme, pasi do të kandidojnë në zgjedhjet lokalet të 14 majit.

Deputeti Besjan Ajazi është kandidati zyrtar i PS-së për Bashkinë e Gramshit, ndërkohë që Benet Beci do të garojë në Shkodër.