Politikë

Nishani sfidon Bashën! Fton mediat në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar

Nishani sfidon Bashën! Fton mediat në Mbledhjen e Këshillit

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani me një deklaratë të shkurtër para selisë blu ka ftuar mediat të hyjnë brenda dhe të filmojnë mbledhjen, ndryshe nga ajo e kryesisë që ishte e mbyllur.

“Si kryetar i Këshillit Kombëtar ju ftoj që të jeni prezent dhe të merrni pjesë në mbledhjen e Këshillit”- tha Nishani para gazetarëve, duke sfiduar Bashën që kishte planifikuar mbledhje të mbyllur.

Tiranapost.al