Politikë

Rama dhe Abazoviç nisen për në Ukrainë

Rama dhe Abazoviç nisen për në Ukrainë

Kryeministri Edi Rama është nisur sot për në Ukrainë. Ai së bashku me Kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç, do të vizitojnë Ukrainën me ftesë të Presidentit Zelensky.

Rama dhe Abazoviç nisen për në Ukrainë

“Për Kiev me ftesë të Presidentit Zelensky”, shkruan Rama në Facebook.