Politikë

Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren: Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona

Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren: Të
Lorusso Stefano

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar Lorusso Stefanon, kryebashkiakun e ri të Torinos. Përmes një postimi në twitter, Veliaj shpreh angazhimin për të rinisur bashkëpunimin mes Tiranës dhe Torinos në fusha të ndryshme.

“Urime mikut Lorusso Stefano, kryebashkiaku i ri i Torinos, për fitoren e shkëlqyer! Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona”, shkruan Veliaj.

Tiranapost.al