Politikë

VIDEO/ Basha kapet në fushatë duke fjetur në makinë

VIDEO/ Basha kapet në fushatë duke fjetur në makinë


Shpeshherë përdoret si batutë se kreu i PD, Basha është “gjumash” dhe fle në krye të detyrës dhe padyshim që kjo video nuk e ndihmon për ta ndryshuar këtë perceptim. Disa qytetarë në dalje të Tiranës e kanë filmuar kreun e opozitës duke bërë “gjumin e drekës” në automjetin që po e transportonte drejt qytetit të Kukësit ku ka zhvilluar disa takime elektorale.

tiranapost.al