Politikë

Video/ Tensione mes deputetëve të opozitës dhe Gardës në derën e Kuvendit

Video/ Tensione mes deputetëve të opozitës dhe Gardës

Java ka nisur me tensione. Ashtu si disa të hëna rresht.

Deputetët e opozitës janë përplasur me Gardën në hyrje të Kuvendit. Teksa tentonin të hynin në sallë janë konfliktuar pasi Garda ka kërkuar t`i kontrollojë.


“Hapeni rrugën” dëgjohet teksa flet Noka me gardistët, ndërkohë Bardhi me tone të forta thotë; mos e prek me dorë!

Berisha ka qenë gjithashtu i pranishëm.