Showbiz

Publikohet kënga e fundit e Ergi Dinit

Publikohet kënga e fundit e Ergi Dinit

Barbana, motra e Ergi Dinit publikoi këngën e fundit të vëllait që s`jeton më. Ergi e kishte lënë gati pjesën e tij të këngës që do këndonte në bashkëpunim me motrën dhe si për ironi të fatit titullin ia kish vënë “Ku je”.

[caption id="attachment_433518" align="aligncenter" width="827"] Foto nga klipi, marrë nga Rudina[/caption]

[caption id="attachment_433525" align="aligncenter" width="831"] Foto nga klipi, marrë nga Rudina[/caption]

Sot tek Rudina, Barbana dhe i ati i saj shkrimtari dhe gazetari Dashamir Dini prezantuan klipin duke mos i ndaluar lotët për asnjë moment.

Ergi u nda nga jeta 3 vjet më parë në një aksident me motor, kurse sot do festonte ditëlindjen.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Rudina në Tv Klan