Aktualitet

Publikohet projekti i terminalit të pasagjerëve në Aeroportin e ri të Kukësit, ja kur do përfundojë

Publikohet projekti i terminalit të pasagjerëve në Aeroportin e

Si do të jetë Aeroporti që ka nisur të ndërtohet në Kukës? Kryeministri ka postuar një video-mesazh nga projekti i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit. Aktualisht po punohet intensivisht që aeroporti të përfundojë brenda vitit të ardhshëm.

Rama shkruan: Dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë?.

Më poshtë keni videon e publikuar nga kryeministri Rama./ Tiranapost.al. E.B