Qyteti

Afrojnë festat në Tiranë, vendoset Pema e Krishtlindjes në sheshin "Skënderbej"

Afrojnë festat në Tiranë, vendoset Pema e Krishtlindjes në

Atmosfera e festave të fundvitit sa vjen edhe ndihet më shumë në Tiranë.

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket se ka nisur puna për vendosjen e pemës së festave të fundvitit në kryeqytet.

Qyteti i Tiranës po zbukurohet nga dritat dhe dekoret e ndryshme në prag të festave të fundvitit, Krishtlindjet dhe Viti i Ri.

Tiranapost.al