Qyteti

Elhaida Dani: Sa herë kthehem në Tiranë, e shikoj më të bukur këtë vend

Elhaida Dani: Sa herë kthehem në Tiranë, e shikoj më të

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani i ka uruar fitoren kryebashkiakut Erion Veliaj në zgjedhjet e 14 majit. Veliaj ka postuar një video të yllit të muzikës, e cila shihet teksa i është bashkuar fushatës së PS-së për të mbjellë pemë.

“Sa herë që kthehem në Tiranë, e shoh këtë vend, këtë qytet akoma më të bukur dhe më bëhet zemra mal. Faktikisht dua t’i uroj suksese njeriut që bën të mundur këtë gjë dhe t’i uroj edhe njëherë: Fitore në këtë garë të re, gjithmonë pranë teje dhe le ta shikojmë Tiranën e lulëzuar gjithmonë e më shumë”, thekson Elhaida.

View this post on Instagram

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)