Qyteti

Video/ Nënës i mbyllet dera, foshnja mbetet vetëm në shtëpi, në Fresk

Video/ Nënës i mbyllet dera, foshnja mbetet vetëm në

Një incident në Fresk mund të ishte shndërruar në tragjedi. Foshnja 6 muajshe mbeti vetëm në shtëpi, pasi aksidentalisht nënës së saj iu mbyll dera. Në pamundësi për ta hapur nga jashtë, ajo njoftoi zjarrfikësit, të cilët përmes shkallëve, hynë nga ballkoni i shtëpisë dhe shpëtuan foshnjen.


Ngjarja ka ndodhur sot në Fresk dhe pamjet janë publikuar nga mediat.