Rajoni

Hashim Thaçi shkon në Kosovë për të takuar nënën e sëmurë

Hashim Thaçi shkon në Kosovë për të takuar

Hashim Thaçi, gjendet këtë të hënë në Kosovë. Ish-presidenti ka lënë ambientet e qelisë në Hagë dhe ka marrë leje për të vizituar nënën e tij e cila ka shfaqur probleme shëndetësore së fundmi.

Hashim Thaçi shkon në Kosovë për të takuar

I shoqëruar nën masa të rrepta sugurie, Thaçi ka shkuar në shtëpinë e tij në Burojë të Skenderajt.

Bëhet e ditur se Thaçit i është lejuar të takojë vetëm prindërit e tij dhe askënd tjetër prej anëtarëve të tjerë të familjes, shkruan KlanKosova.