Rajoni

Modelja turke bie për vdekje nga tarraca në përpjekje për të xhiruar një video për TikTok

Modelja turke bie për vdekje nga tarraca në përpjekje për

Një modele 23 vjeçare turke si identifikuar si Kubra Dogan, ka rënë nga tarraca ku xhironte një video për TikTok dhe për pasojë ka humbur jetën

Mësohet se viktima, e cila kishte shkuar për vizitë tek kushurira e saj në Stamboll, ka qënë duke pozuar para kamerës ndërkohë që ka shkelur padashje një plastike dhe ka pësuar një fund tragjik.

Videoja e mëposhtme është filmuar pak momente para se të ndodhte ngjarja.