Aktualitet

Reagimi i Blendit pas sloganit: E duam arsimin të shkëlqejë si koka e Fevziut

Reagimi i Blendit pas sloganit: E duam arsimin të shkëlqejë si

"Dua që arsimi në Shqipëri të shkëlqejë si koka e Blendi Fevziut", shkruhej në një nga pankartat e studentëve sot para Parlamentit.

Dhe duket se Fevziu e ka marrë me shumë sportivitet, ai madje e ka postuar në profilin e tij në Instagram dhe ka marrë plot komente./ E.D - Copyright Tiranapost.al