Aktualitet

Receta e Tunës dhe Patrisit ka tre përbërës

Receta e jetës cilësore të Tunës dhe Patrisit ka vetëm tre përbërës. Dy na i tha ai, kurse të tretin e shkruajti Tuna pa iu dridhur dora fare.

“Dashuri dhe Fitnes”, shkruan Patrisi dhe Tuna plotëson recetën në koment duke shkruar: “Dhe seks”.

Ndërkohë që portalet rrinë rrinë dhe e nxjerrin ndonjë lajm ndarjeje të çiftit, Tuna dhe Patrisi vazhdojnë në terezinë e tyre me këtë recetën.

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]