Aktualitet

Receta për bukë me kungull, sheqer e kanellë

E butë, e ëmbël, me kungull dhe e spërkatur me sheqer e kanellë, kjo bukë ju sjell shijen e vjeshtës, totalisht të parezistueshme dhe vegane. Recetën mund ta shihni në videon më poshtë:

O.Zh/Tiranapost.al/

Na kontaktoni: [email protected] /

+355684081690