Aktualitet

Rita Ora: Miqtë më thoshin se flas shumë, por për herë të parë mbeta pa fjalë!

Rita Ora: Miqtë më thoshin se flas shumë, por për herë

Për Rita Orën nuk ka qenë e lehtë rruga drejt suksesit, që duhet se ka arritur majën. Një ditë pasi performoi në skenën e O2 në Londër, këngëtarja me origjinë shqiptare rrëfeu përmes një postimi se i është dashur shumë durim dhe punë.

“Durimi është një nga gjërat më të rëndësishme që mund të keni. Miqtë e mi gjithmonë thonë se unë kam shumë për të thënë dhe duhet ta mbyll gojën dhe të këndoj, por për herë të parë në jetën time jam pa fjalë. Të jesh nga Kosova, është e vështirë që ëndrrat të bëhen realitet, por duke ardhur këtu i kam bërë ëndrrat e mia realitet dhe nuk e harroj as për një sekondë. Punoj shumë, por kjo është arsyeja pse - ajo që thashë mbrëmë dhe e kisha sinqerisht  Fansave e mi dëshiroj t’u them faleminderit që qëndruat pranë meje përgjatë gjithë këtyre viteve, ulje dhe ngritjeje, sfidash, triumfesh. Ju dua”, shkruan Rita Ora.

https://www.instagram.com/p/Bx4wqoxFtqr/

Të lutmë, ia ke dalë!/ Tiranapost.al