Showbiz

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve: ‘Po është e vërtetë, jemi në procedurë divorci’

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve: ‘Po

E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha Rudina duke pohuar lajmet që në fakt qarkulluan prej disa kohësh.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga "Wake Up" në Top Channel