Showbiz

Rudina, vish xhinse!

Rudina, vish xhinse!

Këmishë e bardhë dhe xhinse kauboj, ky ishte look-u i sotëm i Rudina Magjistarit që nuk ndodh ta shikojmë çdo ditë kështu.

Sot, për të folur për librat dhe panairin ajo u vesh 'casual' me ca elementë të 'zyrtares', duke u dukur shumë më rinore se sa me fustanet që zakonisht zgjedh për pasditet e saj në program. Për tipin e programit, fytyrën fëminore të Rudinës dhe trupin e saj, xhinset qenkan zgjidhja më e mirë

*Ky lajm është realizuar nga Fabjola Hije