Showbiz

Sa e lezetshme ajo që ka thënë Princ Harry për Rita Orën!

Sa e lezetshme ajo që ka thënë Princ Harry për Rita

E ëma e Ritës, Vera Ora ka ndarë në Instagramin e saj disa foto nga eventi që u mbajt në Angli, i organizuar nga Princ Harry në ndihmë të fëmijëve me HIV AIDS.

[caption id="attachment_385475" align="aligncenter" width="1012"] Postimi i Vera Orës në Instagram[/caption]

“Mirë, nuk do t`ju marr më shumë kohë se e di që mezi po prisni të dëgjoni Rita Orën”, u ka thënë Harry të pranishmëve dhe pikërisht kjo fjali e thjeshtë i ka bërë më shumë përshtypje mamasë së Ritës.

Mes fotove të publikuara është edhe ajo e takimit të afërt të princit dhe këngëtares shqiptare.

*Ky post u përshtat nga The Sun dhe është realizuar nga Fabjola Hije.