Aktualitet

Sekuestrohen 1000 koli me cigare kontrabandë në Durrës

Sekuestrohen 1000 koli me cigare kontrabandë në Durrës

Policia ka sekuestruar 1000 koli me cigare kontrabandë në Doganën e Durrësit.

Paketat ishin pa pullë fiskale dhe nuk rezultonin si markë cigaresh ndërkombëtare të regjistruara dhe e të mbrojtura.

Në 1000 kolitë e sekuestruara me cigare u gjetën 50 steka, me 10 paketa, me 20 fije, gjithsej 10.000.000 fije cigare./Tiranapost/A.C