Showbiz

Selena Gomez hap dyert e shtëpisë 3 milionë dollarëshe

Selena Gomez hap dyert e shtëpisë 3 milionë dollarëshe

Është vetëm 25 vjeçe, por shtëpia e saj kushton gati 3 milionë dollarë. Selena ka blerë një vilë në Kaliforni me katër dhoma gjumi, katër tualete, një sallon, një kuzhinë, dhomë ngrënieje dhe palestër, sigurisht.

Studio City Home

Shtëpia është ndërtuar që në 1951-shin, por është restauruar më vonë. Në oborr nuk mungon pishina.

Living Room

Brick Flooring

Kitchen

Kitchen

Dining Room

Living Room

Contemporary Living Space

Great Room

Master Bedroom

Master Bathroom

Home Gym

Living Room

Backyard

Barbeque

California Backyard

*Ky post u përshtat nga mydomaine dhe është realizuar nga Fabjola Hije.