Shije

Provoje lëngun detox sipas recetës së Agnesës

Provoje lëngun detox sipas recetës së Agnesës

Lëngjet që përgatisni vetë në shtëpi janë shërbimi më i mirë që mund t’i bëni shëndetit dhe fizikut tuaj. Agnesa Vuthaj ka zbuluar një recetë shumë të thjeshtë dhe të shpejtë të një ‘smoothie’ detoksi, që pastron organizimin.

Përbërësit që ju duhen janë ujë, spinaq, gjysmë kastraveci, gjysmë limoni dhe xhinxher, ndërsa mund t’i shtoni edhe proteina pluhur dhe tërshërë.

View this post on Instagram

☘️ Smoothie detox & smoothie si zevendesim i nje shujte ☘️

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on