Showbiz

10 filmat më të mirë të Krishtlindjeve për të parë këtë fundvit, ose për t`i nisur që sot

10 filmat më të mirë të Krishtlindjeve për të

Po afron ajo periudhë e vitit ku shikohen dhe shijojnë më shumë se kurrë 90 minuta të mbushura me atmosferë festash. Madje mund të nisësh t`i shikosh dhe rishikosh që tani, për t`i sjellë përpara kohe.

Shikoji trailerat dhe vendos ç`do shikosh këtë fundjavë.

“The Santa Clause”

“Elf”

“Jingle all the Way”

“The night belore”

“How the Grinch Stole Christmas”

“National Lampoon`s Christman Vacation”

“I`ll Be Home For Christmas”

“Noelle”

“Home Alone”

“A Christmas Story”

*Burimi Cosmopolitan